• Haber 1
  • Haber 2
  • Haber 3
  • Haber 4
  • Haber 5
  • Haber 6
  • Haber 7
  • Haber 8
  • Haber 9
  • Haber 10

    NBK Touristic Tebrik Mesajı

 

    01 EKİM 2014 – 03 MAYIS 2015 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz operasyonumuzda Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, İsveç, Danimarka, Norveç, Hollanda, İrlanda, Finlandiya,İtalya ve İngiltere’den toplam 220. 000 misafirimizin aktif olarak katıldığı ve 112 otelimizi değerlendirdiği anket sonuçlarına göre aşağıdaki 5 otel en iyi dereceyi elde etmiştir.

 

               * CROWNE PLAZA ASIA HOTEL

               * TITANIC BUSINESS BAYRAMPASA HOTEL

               * KAPADOKYA LODGE HOTEL

               * ARCANUS SİDE RESORT HOTEL

               * SEALIGHT RESORT HOTEL

 

tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

Büyük görmek için resme tıklayınız.

    NBK Touristic Tebrik Mesajı

 

    01 EKİM 2014 – 21 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz operasyonumuzun birinci döneminde Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, İsveç, Danimarka, Norveç, Hollanda, İrlanda, Finlandiya ve İngiltere’den toplam 93.000 misafirimizin aktif olarak katıldığı ve 97 Otelimizi değerlendirdiği anket sonuçlarına göre aşağıdaki 5 otel en iyi dereceyi elde etmiştir.

 

               * KAPADOKYA LODGE HOTEL

               * TITANIC BUSINESS BAYRAMPASA HOTEL

               * GYPSOPHILA HOLIDAY VILLAGE

               * SEALIGHT RESORT HOTEL

               * MERYAN HOTEL

 

tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

Büyük görmek için resme tıklayınız.

    Köy Okullarına Kitap Kampanyası

 

    NBK Touristic ve RSD ortak projesi ile‘ Köy okullarına Kitap‘ kampanyamız 3ve4 Aralık günlerinde gerçekleştirildi. Anadolu turu esnasında Kaş’ın Ağullu Köyüne uğrayan turistler Şehit Öğretmen Ali Boşgelmez Ortaokulu öğrencilerine yanlarında getirdikleri kitapları hediye ettiler. 550 kitabın hediye edildiği etkinlik iki gün sürdü. Gerek kitapları alan öğrenciler, gerekse okul çocukları ile diyalog kuran turistler için unutulmaz bir anı haline dönüşen etkinlik önümüzde aylarda başka okullarla birlikte devam ettirilecek.

 

 

Büyük görmek için resme tıklayınız.

    NBK Touristic Tebrik Mesajı

 

    2013-2014 kış sezonunda ağırladığımız 200.000 misafirimizin değerlendirdiği 116 otel arasında ilk üç sırayı alan partnerlerimizi;

 

               1. Gypsophila Holiday Village

               2. Lykia Lodge Kapadokya Hotel

               3. Sealight Resort Hotel

 

tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

Büyük görmek için resme tıklayınız.

    NBK Touristic Tebrik Mesajı

 

    20 Eylül 2013 – 20 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz operasyonumuzun birinci dönemi esnasında Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, İsveç, Danimarka, Norveç, Hollanda ve İngiltere’den toplam 95.000 misafirimizin aktif olarak katıldığı ve 97 Otelimizi değerlendirdiği anket sonuçlarına göre aşağıdaki 5 otel en iyi dereceyi elde etmiştir.

 

La Boutique AntalyaHotel

Lykia Lodge Kapadokya Hotel

Sealight Resort Hotel

Titanic Business BayrampaşaHotel

Vera Verde Resort Hotel

(Sıralama Alfabetiktir)

 

 

Büyük görmek için resme tıklayınız.

     Seyahat Günlüğü

 

    Türkiye 2014

 

    Antalya'ya ayak basan 11 milyonuncu turist bir RSD & NBK yolcusu.

 

    Antalya turizm tarihindeki rekorunu kırarak bu yıl 11 milyonun üzerinde turist ağırladı. 22 Kasım 2013 tarihi itibarı ile 11 milyonuncu turist Antalya’ya ayak bastı. RSD Reisen vasıtası ile Stuttgart’tan gelen Julia August ve Victor August çifti Havalimanında Antalya Valisi Sebahattin Öztürk ve NBK Touristic yetkililerince çiçeklerle karşılandı. Türkiye programlarını NBK Touristic ile yapacak olan Julia ve Victor August çifti Türkiye’yi çok iyi tanıdıklarını ve bu yıl Kapadokya Turu yapmak için geldiklerini ifade ettiler. August çiftine Antalya Valiliği tarafından 1 Hafta Tatil, Freebird uçak şirketi tatafından ücretsiz uçuş hediye edildi.

 

    RSD Reisen Çalışanları İstanbul’daydı…

 

    Geçtiğimiz yıl ilk kez sunulan Istanbul Programı ile kış döneminde 15.000 Alman turisti İstanbul’a gönderen RSD Reisen sezon sonunda 200 çalışanı ile birlikte İstanbul turu yaptı. İstanbul’un tarihi yerlerini gezen ve eğlence mekanlarıyla buluşan RSD Reisen çalışanları İstanbul’un bir dünya şehri olduğu görüşünde birleştiler.

 

    NBK Touristic RSD Reisen ile birlikte 500.000. Türkiye misafirini ağırladı.

 

    NBK Touristic RSD Reisen ile birlikte 500.000. Türkiye misafirini ağırladı. Stefan ve Elisabeth Grüb 19 Ekim tarihi için RSD Reisen üzerinden bir haftalık Likya turu satın aldı. Tarih, Kültür ve Doğa zenginlikleriyle dolu geçen turun bitiminde Grüb Ailesini bir sürpriz bekliyordu. Yaklaşık 4 yıldır kış aylarında Türkiye’ye turist gönderen RSD Reisen’ın 500.000 misafiri olmaları dolayısı ile bir haftalık Dubai seyahati kazandılar.

 

    NBK Touristic portföyüne 2012 – 2013 kış sezonu için, Orta Avrupa ve İskandinavya menşeili misafirler için hazırlanan ve tüm Türkiye’yi kapsayan kültür turlarını dahil etmiştir. Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinin tarihi ve turistik gezi noktalarının misafir beklentileri doğrultusunda en uygun bir şekilde harmanladığı kültür programları sayesinde yaklaşık 150.000 misafire Türkiye’nin doğa ve kültür mirasının yanı sıra etnografik zenginliği ile birlikte Anadolu’nun örf ve adetleri yakından tanıtılacaktır.

 

 

    .....