• Biz Kimiz
  • Ekibimiz
  • Rehberlerimiz
    NBK Touristic 2010 yılında Antalya’da kurulmuş A sınıfı bir seyahat Acentasıdır. Türk Turizmine mevcut faaliyetlerinin yanısıra özellikle sakin geçen kış aylarında katkı sağlamayı amaçlayan NBK Touristic portföyüne 2012 – 2013 kış sezonu için, Orta Avrupa ve İskandinavya menşeili misafirler için hazırlanan ve tüm Türkiye’yi kapsayan kültür turlarını dahil etmiştir. Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinin tarihi ve turistik gezi noktalarının misafir beklentileri doğrultusunda en uygun bir şekilde harmanladığı kültür programları sayesinde yaklaşık 150.000 misafire Türkiye’nin doğa ve kültür mirasının yanı sıra etnografik zenginliği ile birlikte Anadolu’nun örf ve adetleri yakından tanıtılacaktır. Kültür turlarının mihenk taşı olan deneyimli Profesyonel Turist Rehberleri kadrosu, kaliteli, güvenilir, geniş otobüs ağı, özenle seçilmiş otelleri, lojistik ve operasyon konusunda uzman ofis personeli ile NBK Touristic Turizm ve Hizmet sektörünün kalite standartları doğrultusunda uzun yıllar Türk Turizmine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

    NBK Touristic, turizm sektörünün farklı kollarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübe kazanmış turizm profesyonellerinden oluşan bir kadro ile çalışmaktadır. Rezervasyon, Transfer, Tur Operasyonu, Uçak planlama, Kontrat ve Muhasebe departmanlarında görev alan genç, dinamik ve uyum içinde çalışan ekip, ülkemizde konuk ettiğimiz misafirlerimizin tatilinin en mükemmel şekilde gerçekleşmesi için mesai harcamaktadır. Şirket yönetimi sonsuz müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında, personelin gelişimine yönelik her türlü eğitimin verilmesini misyon edinmiştir.
    Profesyonel Turist Rehberleri Kadrosu Büyük bir çoğunluğu Lisans Mezunu ve en az 15 yıllık profesyonel deneyime sahip 250 kişilik Rehber kadrosu ile NBK Touristic, misafirlerini emin ellere teslim etmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Genel Kültür konularının yanısıra özellikle Genel tarih, Sanat Tarihi, Dinler tarihi, Coğrafya, Politika ve Botanik konularında detay bilgiye sahip ve kendilerini sürekli geliştiren Turist Rehberlerinin başarıları ve Türk Turizmine sağladıkları ciddi katkı misafir anket sonuçları ile tescillenmekte ve taçlanmaktadır.